NÁŠ TÝM

Máme dlouhodobé zkušenosti
s rozvojem týmů

Jsme průvodci na cestě změnami

Pomáháme týmům i celým firmám nastavit spolupráci s přirozenou lehkostí. Vycházíme z praxe, životních zkušeností a našich hodnot. Co učíme, sami žijeme. Kombinujeme osvědčené metody a inovativní přístupy.

Dopad do praxe a návratnost investice. Kombinujeme:


    • Zážitek z okamžitého propojení rozvoje a praxe metodou Learning4Experience
    • Zkušený a sehraný tým lektorů
    • Autentické a inspirativní místo
    • A k tomu On-line team-learning aplikace
020-handshake

Kdo jsme?

Trenéři, kouči a lektoři s mezinárodními zkušenostmi. Působíme v České republice, na Slovensku i v dalších evropských a mimoevropských zemích. V Týmové Akademii pracujeme společně, současně se však každý z nás věnuje svým vlastním projektům.

002-sprout

Co děláme nejradši?

Každý máme své oblíbené téma, ve kterém dlouhodobě sbíráme zkušenosti. Naší doménou jsou leadership, hodnoty a firemní kultura, řízení lidí a týmů, osobní rozvoj, týmová spolupráce a řízení změn.

Jarda Chroňák

Zakladatel, jednatel, architekt změny.

„Když uděláš první krok, objevíš cestu.”

Baví mě propojovat zdánlivě neslučitelné, a tak jsem v Týmové akademii propojil svět rozvoje, farmaření a on-line aplikací. Hledám cesty, jak dát rozvoji smysl a měřitelný výsledek. Rád pracuji s diverzitou jako s bohatstvím, jak v přírodě, tak u lidí.

Od roku 1997 se věnuji firemnímu a týmovému rozvoji mezinárodně jako konzultant, trenér, mentor a kouč (VW, Clariant, Skanska, pkSolvent, Orange, E.ON). Specializuji se na řízení změn, leadership, firemní kulturu a hodnoty. Také mě baví řízení lidí a týmů, osobní koučink lídrů a manažerů. Věnuji se oblasti, tzv. „blended learning”, zajištění kontinuálního rozvoje a procesu změny integrací, jak osobních týmových nebo individuálních setkání, tak s využitím on-line aplikace, která účastníky vede ke splnění stanovených cílů a návratnosti investice.

Založil jsem a spoluvlastnil několik tréninkových a poradenských firem (Dynargie, Krauthammer, Development Atelier) a Týmovou akademii. Jsem spoluzakladatelem úspěšného EdTech startup Skillandia (v současnosti Teemea – aplikace na týmovou efektivitu a rozvoj). Se Skillandia jsme v roce 2017 získali Stevie Award v Las Vegas.

Svými zkušenostmi pomáhám v rozvoji i týmům neziskových organizací Rodina v klidu a Zeměsouznění. Spoluzaložil jsem neziskovou organizaci TaKoA zaměřenou na rozvoj školních a rodinných týmů i týmů neziskových organizací a komunit.

Společně s mojí rodinou se na naší farmě Hůrka věnujeme chovu ovcí, včel, koní a sadaření a spolu s kamarády také ochotnickému divadlu. Spoluzaložil jsem Orientační sporty Písek, orientované na pohyb dětí v přírodě.

Mojí největší inspirací v rozvoji jsou příroda a přirozené budování komunit.

jarda@tymovaakademie.cz
+420 602 293 221

Gabriela Levá

Mediátorka, koučka, kreativistka

„Svět začíná v nitru každého z nás.“

Komunikace pro mě představuje živý a neustále se měnící svět. Nejde jen o to, dopravit informaci odněkud někam, ale především o způsob, jakým to uděláme.

Jednou z fascinujících cest, jak toho dosáhnout, je pro mě mediace. Pomáhá nám mimo jiné uvědomit si, že konflikt nemusí být jen nepříjemná životní komplikace, ale také příležitost k růstu, ke změně a je možné jej efektivně řešit.

Pomáhám lidem komunikovat tak, aby tím vylepšovali své osobní i pracovní vztahy. Jsem certifikovaná mediátorka, věnuji se koučování a intuitivnímu tanci. Postupně se do mé pracovní mozaiky přidala práce s emocemi, arteterapie, aromaterapie a ženská témata.

Tanec mě provází celým životem. Tanec je pohyb a pohyb znamená život. Tanec je řeč, kterou se domluvíte kdekoli na celé planetě, je to jedinečný způsob komunikace. Několik let vedu taneční skupinu, v níž tancují neslyšící lidé a přesto, že nepoužívám znakový jazyk, nemáme v komunikaci žádné bariéry. Vědomý pohyb, zaměřený na prožitek a sebepoznání, nám propojí tělo, mysl i duši, a vytvoří porozumění.

Vystudovala jsem VUT v Brně, obor podnikové finance a Obchod a obchodní právo na Evropském polytechnickém institutu. Mnoho let jsem působila ve společnosti E.ON Česká republika, kde jsem se věnovala interní a externí komunikaci, marketingu a PR. Do mého portfolia patří netradiční eventové akce a komunikační a produktové kampaně. Nádhernou zkušeností pro mě bylo vytváření tanečních choreografií pro TOP management. Jejich cílem bylo rozvíjet nehierarchickou komunikaci napříč firmou. Vedení společnosti s nimi úspěšně vystupovalo na firemních plesech. Nejen, že daly interní komunikaci úplně jiný rozměr, ale vnesly do korporátního světa i tolik potřebnou hravost a tvůrčí energii. Časem jsem však začala vnímat, že mi i tato hravost přestává stačit a potřebuji jít ještě blíže k lidem. Být jim průvodcem na cestě k sobě samým i k sobě navzájem. A tak jsem korporátní svět opustila.

Za největší ze svých životních učitelů považuji své dvě děti. S jejich příchodem na svět se ve mně ještě více probudila touha po poznávání.

gabina@tymovaakademie.cz
+420 724 761 823

Daniela Daubnerová

Trenér týmů a osobní kouč. Architekt rozvoje.

„Staňme se takovým člověkem, jakého toužíme potkávat v druhých.”

Jsem nadšencem rozvoje, který vychází z vnitřní integrity člověka. S úctou a obdivem provázím jednotlivce a týmy na cestě k zdravému leadershipu. Jsem jim partnerem v cestě k objevení toho nejlepšího z nich samotných, v hledání společné vize, vytoužené kultury a zlepšování komunikace.

Baví mě otázky leadershipu směrem do nitra člověka — „Po čem toužím? Co považuji za hodnotné? Jak bych měl naplno žít v konkrétních vztazích?” — a směrem ven: „Jak mám vést tým, aby byl vnitřně spokojený? Co mohu udělat, abych byl vnitřně silný, měl jsem dosah a podněcoval přirozený rozvoj svých lidí?” Největší radostí na leadershipu je pro mě vědomí, že tyto otázky mohu objevovat společně s lidmi, kteří se rozhodli podpořit svůj osobní růst a mají touhu na sobě pracovat.

Jsem architekt a trenér projektů změny pro slovenské firmy, supervizor trenérů, senior kouč a jednatel slovenské společnosti d’atelier. Svého času jsem také působila jako jednatel slovenské společnosti Development Atelier a trenér v mezinárodní společnosti dodávají své služby pro korporátní partnery.

Do Talentové akademie vnáším svojí vnímavost, nadšení pro růst člověka a týmů. Věříme, že moje tvořivost a otevřená duše bude mnohým inspirací.

daniela.daubnerova@datelier.org
+421 910 747 749

Rudolf Tesár

Vizionář, trenér&kouč, dizajnér on-line aplikací

„Pomáhám lidem skrze výměnu zkušeností, inspiraci a osobní rozvoj.”

K životu potřebuji svobodu, prostor a pohyb. To jsou potřeby, o které pečuji, jak v osobním životě, tak v byznyse.

Jsem vizionář, rád sním a hledám cesty, jak sny proměnit ve skutečnost. Obklopuji se lidmi a učím se od nich. Vidím v nich bytosti nejen takové, jakými jsou, ale i takové, jakými by být mohli. Jsem jim průvodcem a partnerem na cestách za skutečným JÁ. Rád je inspiruji a motivuji. Jejich profesní a osobní růst zase inspiruje a povznáší mě.

Mám dlouholeté zkušenosti v oblasti e-vzdělávání. Zaměřuji se na koučovací přístupy, management vzdělávání, trénink a facilitaci, budování týmů a v neposlední řadě na prezentační dovednosti. Hodnotím velmi pozitivně i to, že jsem měl možnost čerpat spoustu inspirace a podnětů k vedení businessu od mentorů Krauthammer University, a to nejvíce v oblasti koučinku a tréninku.

Skutečnosti vnímám v širším kontextu, proto mě baví dělat prostředníka lidem, kteří mají talent. Díky propojování talentů může vznikat něco výjimečného, co udělá život každého z nás o něco lepší. Protože když dáte prostor talentům, získáte svobodu, prostor a pohyb.

rudo@skillandia.com
+421 905 011 294

038-diamond

Mezi spokojené klienty našich řešení
a aplikací patří společnosti jako Orange, Volkswagen, Uber, Skanska, pk Solvent, Intersport a mnoho dalších.

skillandia-oceneni

Za tvorbu on-line vzdělávacích video-kurzů obdržel v roce 2017 zakladatel Týmové akademie Jarda Chroňák s týmem Skillandia Stevie Award v Las Vegas v USA.

Zažijte kouzlo
spolupráce

Řešení
na míru

Vytvoříme program přesně
podle Vašich potřeb

.

Osvědčená řešení pro týmy

Vyberte si z několika
vyzkoušených programů

Otevřené programy pro jednotlivce

Osobní rozvoj pro řešení
aktuálních témat

Napište nám nebo rovnou zavolejte

Rychle zjistíme, jak Vaší firmě
nebo týmu můžeme pomoci.

 +420 602 293 221

  jarda@tymovaakademie.cz

 
Kontakt
Jarda Chroňák
jarda@tymovaakademie.cz
+420 602 293 221
Adresa
Týmová Akademie s.r.o.
Sídlo: Hůrka 64,
Hradiště, 397 01 Písek
IČ: 07939817

Zásady ochrany osobních údajů